Правила

ПРАВИЛА ОРЕНДИ

 1. Вхід у студію лише у змінному взутті. Ви можете принести його з собою або скористатися тапочками, які запропонує Вам адміністратор студії. Будь ласка, попередьте моделей про необхідність мати при собі змінне взуття.
 2. У студії забороняється розпалювання відкритого вогню і куріння (якщо останнє не продиктовано художньої необхідністю, про яку заздалегідь необхідно повідомити адміністратора) у всіх інших випадках категорично заборонено.
 3. Адміністрація залишає за собою право не допускати в студію і видаляти зі студії осіб в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
 4. Зйомка з тваринами здійснюється за погодженням з адміністрацією.
 5. Розрахунок часу оренди:
 •  Початком оренди студії вважається заявлений час, який Ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки.
 •  Закінченням оренди студії вважається час, коли орендар залишає студію.  У разі якщо після зарезервованого орендарем часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу. Перед початком зйомки уточніть у адміністратора про даної можливості. Крок тарифікації при продовженні оренди – 30 хвилин. Це означає, що якщо Ви продовжуєте зйомку на 15 хвилин, то оплата буде як за півгодини. При достроковому завершенні зйомки, заброньований час оплачується повністю. Якщо студія зарезервована наступним клієнтом, то Ви зобов’язані покинути студію не пізніше орендованого Вами часу.
 1. Після закінчення зйомки в орендованому приміщенні повинен бути наведений порядок. Весь реквізит повинен бути зданий адміністратору. Сміття, що утворилося під час зйомки (зйомка із застосуванням пуху, снігу, сіна, конфетті і т.д.), повиненно бути прибрано до закінчення терміну оренди знімального приміщення.
 2. Бронь проводиться на ім’я, прізвище фотографа. При замовленні оренди студії оплата становить 100%. У разі форс-мажорних обставин можливе разове перенесення броні протягом 7 днів від дати зйомки. Перенесення дати, чи часу бронювання студії відбувається не пізніше ніж за добу до зйомки, якщо перенесення відбуваєтсья менше ніж за добу, то знімається пеня -50% суми броньованого часу. Перенесення в день зйомки не можливе. При відмові студії оплата не повертається.
 3. Вартість оренди з пн-пт 250 грн./год. сб-нд 300грн./год. Мінімальний час оренди 1 година.
 1. Правила Використання обладнання:
 •  Підготовка фонів і зміна насадок здійснюється орендарем самостійно. У разі необхідності адміністратор завжди готовий надати Вам допомогу.
 •  За псування і поломку студійного обладнання та аксесуарів орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі та обсязі за погодженням з адміністрацією студії. Після закінчення зйомки обладнання в обов’язковому порядку перевіряється адміністратором.
 • Беручи в оренду студію, ви зобов’язуєтесь бережно використовувати обладнання: в разі падіння спалахів та при відсутності явних слідів поломки – штраф складає 500грн; в разі присутності поломки винуватець зобов’язується компенсувати повну вартість обладнання.
 1. Компенсація збитків:
 •  Після закінчення зйомки адміністратор перевіряє справність устаткування та декорацій, його цілісність і працездатність.
 •  Беручи студію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, фонів і орендованих приміщень студії. При нанесенні збитку приміщень студії або обладнанню Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень.
 •  Паперові фони є витратним матеріалом, що підлягає зносу. У разі псування паперового фону (пориву, забруднення, проколу або будь-якого іншого ушкодження), з Клієнта стягується 150 гривень за кожен погонний метр зіпсованого фону.
 1. У студії забороняється:
 •  розводити відкритий вогонь,  самостійно запалювати свічки (можливо лише в присутності адміністратора)
 •  розпивати спиртні напої;
 •  знімати фото порнографічного характеру (при зйомці оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття);
 •  стрибати і вживати їжу на м’яких меблях, для годування і перекусу дітей можна скористатися рецепцією;
 •  у разі, якщо знімальна команда складає 7 і більше осіб, передбачається націнка 50%.

Орендуючи фотостудію, Ви погоджуєтесь з правилами оренди.

Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Прийом дзвінків здійснюється з 9:00 до 20:00 щодня. Фотостудія бронюється по телефону завчасно: +38 068 449 23 23