Правила

ПРАВИЛА ОРЕНДИ

  1. Вхід у студію лише у змінному взутті. Ви можете принести його з собою або скористатися тапочками, які запропонує Вам адміністратор студії. Будь ласка, попередьте моделей про необхідність мати при собі змінне взуття.
  1. У студії забороняється розпалювання відкритого вогню і куріння (якщо останнє не продиктовано художньої необхідністю, про яку заздалегідь необхідно повідомити адміністратора) у всіх інших випадках категорично заборонено.
  1. Адміністрація залишає за собою право не допускати в студію і видаляти зі студії осіб в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
  1. Зйомка з тваринами здійснюється за погодженням з адміністрацією.
  2. Відповідальність за дітей, які знаходяться в студії несуть їхні батьки, або особи, які їх супроводжують.
 1. Розрахунок часу оренди:
 • Мінімальний час оренди – 1 година (фактичний час зйомки – 55грн). Виключення ВУЛИЧНА локація -30 хв
 • Зйомка починається і закінчується в замовлений вами час. За 5 хвилин до кінця зйомки адміністратор перевіряє стан локацій і за потреби прибрати приміщення може завершити зйомку раніше.
 • Початком оренди студії вважається заявлений час, який Ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки.
 •  Закінченням оренди студії вважається час, коли орендар залишає студію.  У разі якщо після зарезервованого орендарем часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу. Перед початком зйомки уточніть у адміністратора про даної можливості. Крок тарифікації при продовженні оренди – 1 година. Це означає, що якщо Ви продовжуєте зйомку на 15 хвилин, то оплата буде як за годину. При достроковому завершенні зйомки, заброньований час оплачується повністю. Якщо студія зарезервована наступним клієнтом, то Ви зобов’язані покинути студію не пізніше орендованого Вами часу.
 1. Після закінчення зйомки в орендованому приміщенні повинен бути наведений порядок. Весь реквізит повинен бути зданий адміністратору. Всі предмети, меблі, обладнання які під час зйомки перемішували,  необхідно все повернути на свої місця. Сміття, що утворилося під час зйомки (зйомка із застосуванням пуху, снігу, сіна, конфетті і т.д.), повиненно бути прибрано до закінчення терміну оренди знімального приміщення.
 2. Запис проводиться на і’мя і прізвище людини, яка бронює студію. При замовленні оренди студії оплата становить 100%. У разі форс-мажорних обставин можливе разове перенесення броні протягом 7 днів від дати зйомки. Перенесення дати, чи часу бронювання студії відбувається не пізніше ніж за 2 доби до зйомки, якщо перенесення відбуваєтсья менше ніж за добу, то знімається пеня -50% суми броньованого часу. Перенесення в день зйомки не можливе. При відмові студії оплата не повертається.
 3. Вартість оренди Світлого, Затишного залу – 580грн./год. Вартість оренди Яскравого, 5-того та Нового залу – 630 грн/год -5% (сезонна знижка) = 600 грн за один зал. Мінімальний час оренди залів 1 година (фактичний час зйомки 55хв.), Вуличної локації 30 хв (тимчасово не доступна).
 1. Правила Використання обладнання:
 •  Підготовка фонів і зміна насадок здійснюється орендарем самостійно. У разі необхідності адміністратор завжди готовий надати Вам допомогу.
 •  За псування і поломку студійного обладнання та аксесуарів орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі та обсязі за погодженням з адміністрацією студії. Після закінчення зйомки обладнання в обов’язковому порядку перевіряється адміністратором.
 • Беручи в оренду студію, ви зобов’язуєтесь бережно використовувати обладнання: в разі падіння спалахів та при відсутності явних слідів поломки – штраф складає 1000грн; знімати скляні качелі самостійно ЗАБОРОНЕНО – штраф 1000грн. в разі присутності поломки винуватець зобов’язується компенсувати повну вартість обладнання або декору (суму оцінює адміністратор).
 1. Компенсація збитків:
 •  Після закінчення зйомки адміністратор перевіряє справність устаткування та декорацій, його цілісність і працездатність.
 •  Беручи студію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, фонів і орендованих приміщень студії. При нанесенні збитку приміщень студії або обладнанню Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень.
 •  Паперові фони є витратним матеріалом, що підлягає зносу. У разі псування паперового фону (пориву, забруднення, проколу або будь-якого іншого ушкодження), з Клієнта стягується 300 гривень за кожен погонний метр зіпсованого фону (рахується від початку фону до місця пошкодження).
 1. Правила Використання циклорами:
 • Готоючись до зйомки на циклорамі, переконайтесь щоб ваше взуття було максимально чисте(і не залишало слідів на ній)
 • На циклорамі забороняється використання різного роду аерозолів, бульбашок, рідин, тощо(що можуть забруднити її)
 • В разі забруднення поверхні, з клієнта стягується плата в розмірі 600 грн, у разі значних пошкоджень сума розраховується майстром індивідуально.

12. У студії забороняється:

  •  розводити відкритий вогонь,  самостійно запалювати свічки (можливо лише в присутності адміністратора)
  •  використання різного роду аерозолів, бульбашок, рідин, тощо(що можуть забруднити її, у разі порушення сума компенсації  визначаєтсья адміністратором відповідно до ступеня забруденення)
  • Ставати у взутті на шкурки, килини, пледи, ліжка, дивани та інші меблі, виймати квіти із ваз, розпаковувати подарунки, використовувати дим, хлопавки, бенгальські вогні, запалювати самостійно свічки категорично заборонено.
  •  розпивати спиртні напої;
  •  знімати фото порнографічного характеру (при зйомці оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття);
  •  стрибати і вживати їжу на м’яких меблях, для годування і перекусу дітей можна скористатися рецепцією;
 • У разі, якщо знімальна команда на території студії (включно з фотографом) складається з більше ніж 7 осіб, передбачається доплата у розмірі 50 грн\год. за кожну додаткову особу.
 • Оскільки у фотостудії є декілька залів, ми не гаратуємо запису чистого звуку.

Орендуючи фотостудію, Ви погоджуєтесь з правилами оренди.

Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Прийом дзвінків здійснюється з 9:00 до 19:00 щодня. Фотостудія бронюється по телефону завчасно: +38 068 449 23 23 або через систему онлайн бронювання.